Taylan APAYDIN

Taylan APAYDIN

1983 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nde, üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde Taksim – Kabataş Füniküler Metro İnşaatı ve Taksim – Yenikapı Metro İnşaatlarında stajyer olarak yer aldı.

Özel şirketler bünyesinde Karayolları Genel Müdürlüğü ve çeşitli Büyükşehir Belediyeleri için Karadeniz sahil yolu, İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Bolu, Kayseri, Kocaeli,Gaziantep ve Bilecik çevre yollarının belirli kilometrelerinde yol inşaatı, toprakarme köprü ayakları ve duvarlarının hem projelerinin hazırlanması hem de inşaatlarının yapılmasında proje ve şantiye şefliği görevlerini yürüttü.

2009 yılında Kamu sektörüne geçiş yaparak Kadıköy Belediyesi’nde çalışmaya başladı. Çeşitli birimlerde raportör,şef ve müdür görevlerinde bulundu.

Bina Akustiği, Patlayıcı ile yıkım, İmar Kanunu, İş sağlığı ve güvenliği,Gayrimenkul ve Varlık yönetimi, yangın güvenliği, SAP2000, Autocad, Talren gibi paket program sertifikaları olup ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Evli ve bir çocuk babası.

Sayfayı Paylaş
Kapat

Mesut Kösedağı

Kadıköy Belediye Başkanı