Evlendirme

ÖNEMLİ DUYURU

 

Virüs salgını sebebiyle Kurumumuzca alınan sağlık önlemleri kapsamında;

 1. Yeni nikâh başvuruları kabul edilememektedir.
   
 2. Günü verilmiş nikâhlarını öne çekmek isteyen çiftlere yeni gün/saat verme ve salon ücreti iadesi konusunda her türlü kolaylık sağlanmaktadır.
  * Yaşamakta olduğumuz virüs salgının süresinin bu aşamada öngörülememesinden ötürü Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde gerçekleştirilecek nikahların ne zamandan itibaren törenli ve davetli yapılacağına izin verileceğine dair belirsizlik devam etmektedir. Söz konusu belirsizlik sebebiyle, sadece nikah günü gelmiş ve törensiz/davetsiz yapılmış nikahların salon ücret iade başvuruları kabul edilmektedir.
   
 3. Nikâhlar törensiz ve iki şahit eşliğinde kıyılmaktadır.
   
 4. Mart ve Nisan ayı içerisinde nikâh günü alan çiftlerimiz, nikâh günlerini –şimdilik- Mayıs ayı sonuna kadar erteleyebilirler. Nikâh günlerini daha sonrasına ertelemek isteyen çiftlere ise bir sonraki duyurumuzda daha detaylı bilgiler verilecektir. Nikâhlarını ileri bir tarihe ertelemek ya da iptal etmek isteyen çiftlerimiz ise [email protected] e-posta adresiyle iletişime geçebilirler.
   
 5. Nikâhları törensiz bir şekilde kıyılmış ya da nikâhlarını tamamen iptal etmiş çiftlerimizin salon ücreti iadesi işlemleri için dilekçe örneğini doldurup makbuzları ve kimlik örnekleriyle birlikte [email protected] adresine yollamaları gerekmektedir.

  Sağlıklı Günlerde Buluşmak Dileğiyle.

Nikah Salonu Başvuru Ücreti İade Formuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.
 

Detaylı bilgi için: 0216 542 50 02
 Av.Şerdil Dara ODABAŞI
Kadıköy Belediye BaşkanıSayfayı Paylaş
Kapat

Şerdil Dara ODABAŞI

Kadıköy Belediye Başkanı