EvlendirmeÖNEMLİ DUYURU

Virüs salgını sebebiyle Kurumumuzca alınan sağlık önlemleri kapsamında;

1.     VIRÜS SALGINININ YARATMIŞ OLDUĞU BELIRSIZLIKLER SEBEBIYLE SADECE HAZIRAN AYI IÇERISINE NIKÂH GÜNÜ VE SAATI VERILMEKTEDIR. NIKÂH GÜNÜ VERME IŞLEMLERI PAZARTESI, SALI VE PERŞEMBE GÜNLERI GERÇEKLEŞTIRILECEKTIR.

2.     Günü verilmiş nikâhlarını öne çekmek isteyen çiftlere yeni gün/saat verme ve salon ücreti iadesi konusunda her türlü kolaylık sağlanmaktadır. 

* Yaşamakta olduğumuz virüs salgının süresinin bu aşamada öngörülememesinden ötürü Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde gerçekleştirilecek nikâhların ne zamandan itibaren törenli ve davetli yapılacağına dair belirsizlik devam etmektedir. Söz konusu belirsizlik sebebiyle, sadece nikâh günü gelmiş ve törensiz/davetsiz yapılmış nikâhların salon ücret iade başvuruları kabul edilmektedir.

3.     Nikâhlar törensiz ve iki şahit eşliğinde kıyılmaktadır.

4.     Nikâhları törensiz bir şekilde kıyılmış ya da nikâhlarını tamamen iptal etmiş çiftlerimizin salon ücreti iadesi işlemleri için dilekçe örneğini doldurup makbuzları ve ön-arka kimlik fotokopisi ile birlikte [email protected] adresine yollamaları gerekmektedir.

Sağlıklı Günlerde Buluşmak Dileğiyle.

Nikah Salonu Başvuru Ücreti İade Formuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.
 

Detaylı bilgi için: 0216 542 50 02
 Av.Şerdil Dara ODABAŞI
Kadıköy Belediye BaşkanıSayfayı Paylaş
Kapat

Şerdil Dara ODABAŞI

Kadıköy Belediye Başkanı