Yol Çalışma İzinleri ve Yıkım Ruhsatları


Birbirine Yakınlığı Nedeniyle İlave Denetim Altındaki İnşaat Kümeleri (50 m, >2 çalışma)

1. Küme

  Fenerbahçe Mah., Gülizar Sokağı, 171/1 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni almıştır. (Harita için tıklayınız.)

  Fenerbahçe Mah., Dalyanaralığı Sokağı, 2 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

2. Küme

  Feneryolu Mah., Yıldıray Sokağı, 4 numarada beton döküm çalışması (İ.B.B. ruhsatlı) Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

  Feneryolu Mah., Gazi Muhtar Paşa Sokağı, 19 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni almıştır. (Harita için tıklayınız.)

  Feneryolu Mah., Gazi Muhtar Paşa Sokağı, 17 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

3. Küme

  Caferağa Mah., Miralay Nazım Sokağı, 5/7 numarada belediye çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

4. Küme

  19 Mayıs Mah., Şemsettin Günaltay Caddesi, 167-170 numarada beton döküm çalışması (İ.B.B. ruhsatlı) Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

5. Küme

  Erenköy Mah., Abdülhalik Renda Sokağı, 16 numarada yıkım çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

  Erenköy Mah., Abdülhalik Renda Sokağı, 17 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

  Erenköy Mah., Abdülhalik Renda Sokağı, 21 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

6. Küme

  Erenköy Mah., Ethem Efendi Caddesi, 38 numarada beton döküm çalışması (İ.B.B. ruhsatlı) Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

  Erenköy Mah., Ethem Efendi Caddesi, 40 numarada beton döküm çalışması (İ.B.B. ruhsatlı) Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

  Erenköy Mah., Hacı Hakkı Bey Sokağı, 24 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

7. Küme

8. Küme

  Suadiye Mah., Kaptan Arif Sokağı, 6-8 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

9. Küme

  Göztepe Mah., Oramiral Kemal Kayacan Sokağı, 4 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

  Göztepe Mah., Oramiral Kemal Kayacan Sokağı, 5 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

  Göztepe Mah., Oramiral Kemal Kayacan Sokağı, 6-1 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

10. Küme

  Suadiye Mah., Hamiyet Yüceses Sokağı, 32 numarada beton döküm çalışması Bugün için yol daraltma izni yoktur. (Harita için tıklayınız.)

İlçemizdeki Diğer Yıkım Çalışmaları ve Yol Daraltma İzinli Çalışmalar

19 Mayıs Mahallesi, Hüseyin Ayanoğlu Sokağı

19 Mayıs Mahallesi, Kadıpaşa Sokağı

19 Mayıs Mahallesi, Ozan Sokağı

Acıbadem Mahallesi, Acıbadem Caddesi

Acıbadem Mahallesi, Beyaz Leylaklı Sokağı

Bostancı Mahallesi, Akasya Sokağı

  6) 21-23 numarada beton döküm çalışması (Bembeyaz Grup İnş. Elek. Enerji Turz. Tarım Hayv. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Bostancı Mahallesi, Çağlar Sokağı

Bostancı Mahallesi, Daryol Sokağı

Bostancı Mahallesi, Kuru Kaya Sokağı

  9) 2 numarada beton döküm çalışması (Bembeyaz Grup İnş. Elek. Enerji Turz. Tarım Hayv. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Bostancı Mahallesi, Mimoza Sokağı

Bostancı Mahallesi, Miralay Tevfik Bey Sokağı

  11) 5 numarada beton döküm çalışması (Bembeyaz Grup İnş. Elek. Enerji Turz. Tarım Hayv. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Bostancı Mahallesi, Turşucu Dere Sokağı

Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi

Caddebostan Mahallesi, Baycan Çıkmazı

Caddebostan Mahallesi, Bilim Sokağı

  15) 16 numarada beton döküm çalışması (İksa Mim. Tel. İnş. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Caddebostan Mahallesi, Ecvet Güresin Sokağı

  16) 10 numarada hafriyat çalışması (Selimoğlu Yapı İnş. Tic. A.Ş.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Caddebostan Mahallesi, Gökçe Sokağı

Caddebostan Mahallesi, Kemal Sunal Sokağı

Caddebostan Mahallesi, Tuna Sokağı

Caddebostan Mahallesi, Zümrüt Çıkmazı

  21) 7-11 numarada beton döküm çalışması (Sağlam Yapı San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Caferağa Mahallesi, Fırıldak Sokağı

Dumlupınar Mahallesi, Zaman Sokağı

  23) 14-16 numarada beton döküm çalışması (Yazıcıoğlu Gayr. Yat. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Eğitim Mahallesi, Nahit Bey Sokağı

Erenköy Mahallesi, Dr. Mithat Süer Sokağı

Erenköy Mahallesi, Dr. Neşet Usman Sokağı

  26) 13 numarada beton döküm çalışması (Optimum Yatırım Gel. A. Ş.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Erenköy Mahallesi, General Necmi Öktem Sokağı

Erenköy Mahallesi, Şerafettin Sokağı

Erenköy Mahallesi, Yürekli Sokağı

Fenerbahçe Mahallesi, Bilgili Sokağı

  30) 1 numarada beton döküm çalışması (Nidapark İnş. Ve Taah. A.Ş.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Fenerbahçe Mahallesi, Dr. Faruk Ayanoğlu Caddesi

  31) 48 numarada beton döküm çalışması (GO Yapı Teknik A.Ş.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Fenerbahçe Mahallesi, Egemen Sokağı

  32) 3 numarada beton döküm çalışması (E Yapı Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Fenerbahçe Mahallesi, Kalamış Fener Caddesi

Fenerbahçe Mahallesi, Mehmet Şengün Sokağı

Fenerbahçe Mahallesi, Sarı Lale Sokağı

  35) 13 numarada numarada yıkım çalışması (Kadıköy 992 Ada Kentpark Gayrimenkul Geliştirme Ve Muh Hız Ltd Şti) (Harita için tıklayınız.)

Fenerbahçe Mahallesi, Yoğurtcubaşı Sokağı

  36) 10 numarada beton döküm çalışması (Art İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Feneryolu Mahallesi, Müderris Ziya Sokağı

  37) 4 numarada beton döküm çalışması (Hüdaverdi Yapı – Mustafa HÜDAVERDİ) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Feneryolu Mahallesi, Rüzgargülü Çıkmazı

  38) 5-7 numarada beton döküm çalışması (İmga İnş. Pref. Beton San. Ve Tic. A. Ş.- Necip İmga) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Göztepe Mahallesi, Güvenç Sokağı

  39) 2 numarada beton döküm çalışması (Besim Bektaş) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Göztepe Mahallesi, Güzel Sokağı

Göztepe Mahallesi, Prof. Mustafa Reşit Belgesay Sokağı

Göztepe Mahallesi, Rıdvan Paşa Sokağı

  42) 29 numarada beton döküm çalışması (Ülkem İnş. Taah. Müh. Nak. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Göztepe Mahallesi, Server İskit Sokağı

  43) 8 numarada beton döküm çalışması (Toryum Yapı A. Ş.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Göztepe Mahallesi, Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi

  44) 68 numarada beton döküm çalışması (Demirland İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Göztepe Mahallesi, Yeşil Çeşme Sokağı

  45) 5 numarada beton döküm çalışması (Daso Sadıkoğlu İnş. Ltd. Şti. - Arıfen İnş. Ltd. Şti. Adi Ort.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Koşuyolu Mahallesi, Ali Nazime Sokağı

Kozyatağı Mahallesi, Avşar Sokağı

Kozyatağı Mahallesi, Kocayol Caddesi

  48) 43 numarada beton döküm çalışması (İksa Mim. Tel. İnş. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Kozyatağı Mahallesi, Oral Sokağı

  49) 2 numarada beton döküm çalışması (Ekal İnş. Ve İnş. Malz. San. Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Kozyatağı Mahallesi, Şehit İlknur Keleş Sokağı

  50) 12 numarada beton döküm çalışması (Bembeyaz Grup İnş. Elek. Enerji Turz. Tarım Hayv. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Kozyatağı Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi

  51) 98-100 numarada beton döküm çalışması (Arcad Yapı Müh. San. Ve Tic. A. Ş.) (İ.B.B. ruhsatlı) Bu ruhsata istinaden İ.B.B. tarafından bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Merdivenköy Mahallesi, Barbaros Sokağı

Merdivenköy Mahallesi, Gümrük Sokağı

  53) 8 numarada beton döküm çalışması (Ağaoğlu Omak İnş. Taah. Turz. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Merdivenköy Mahallesi, Nazenin Sokağı

  54) 9 numarada(D.g.d. Müh. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Osmanağa Mahallesi, Körler Sokağı

Rasimpaşa Mahallesi, Duatepe Sokağı

Sahrayıcedid Mahallesi, Adile Naşit Sokağı

Sahrayıcedid Mahallesi, Atatürk Caddesi

  58) 10 numarada numarada yıkım çalışması (Demirli Konut Yapı İnş. San. Ve Tic. A. Ş.) (İ.B.B. ruhsatlı) (Harita için tıklayınız.)

Sahrayıcedid Mahallesi, Kireçhaneler Sokağı

  59) 15 numarada beton döküm çalışması (Mengiroğlu İnş. İlet. Tek. Eml. Yat. San. Ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Suadiye Mahallesi, Akın Sokağı

  60) 14 numarada beton döküm çalışması (Klas İnş. ve Yapı Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.) Bu ruhsata istinaden belediyemizce bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi

  61) 399 numarada beton döküm çalışması (Bgm Yat. Dış Tic. A. Ş.) (İ.B.B. ruhsatlı) Bu ruhsata istinaden İ.B.B. tarafından bugün için yol daraltma izni verilmiştir. (Harita için tıklayınız.)

Suadiye Mahallesi, Yeni Fidan Sokağı

Sayfayı Paylaş
Kapat

Aykurt Nuhoğlu

Kadıköy Belediye Başkanı