Acıbadem Yüzme Havuzu Online Kayıt


 

ACIBADEM YÜZME HAVUZU İNTERNET KAYDI NASIL YAPILIR?

1. spormerkezi.kadikoy.bel.tr adresine girilir, “Hemen Online Başvuru” sekmesi tıklanır.

2. “Üye Ol” bölümüne e-posta adresi yazılarak bir şifre belirlenir. ÜYELİK KOŞULLARI MUTLAKA OKUNARAK uygun bulunması halinde işaretlenerek “Kayıt Ol” imlecine tıklanır.

3. Ekrana Giriş sayfası gelecektir. Üye bu bölüme bir önceki aşamada belirlediği şifre ile giriş yapmalıdır. (Kayıt olacak kişi çocuk ise çocuğun TC Kimlik Numarası ile giriş yapılmalıdır. Bir e-posta adresi ile birden fazla kayıt oluşturulamamaktadır.)

4. Açılan sayfa da ‘’DÜZENLE’’ imlecine tıklayarak TC Kimlik Numarası yazılır “Kaydet” imleci tıklandığında kişinin bilgileri otomatik gelecektir. Cep Telefonu bölümünde ‘’DÜZENLE’’ ye tıklayarak telefon numarası kaydedilir ve telefonunuza gelen Onay Kodu ilgili haneye girilir.

BURAYA KADAR SİSTEME BİLGİLERİNİZİ KAYDETTİNİZ DEVAMINDA ANLATILANLAR SEANS SEÇME VE ÖDEME BÖLÜMÜDÜR.

5. Seans seçmek için aynı sayfasının sol bölümünde AD-SOYAD bölümünün  altında ‘’Anasayfa’’ sekmesi bulunmaktadır. Anasayfa tıklanır. Anasayfa açıldığında sayfanın aşağı kısmına indiğinizde seanslar gelecektir burada Havuz veya Stüdyoyu seçmelisiniz ardından size uygun olan seansı seçerek ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı tesisimize geldiğinizde teslim alınız.

NOT: (TÜM BU İŞLEMLERİ YAPMADAN ÖNCE HAVUZ KULLANACAK ÜYELERİN SAĞLIK RAPORUNU HAZIRLAMALARI GEREKİR). ÜYELER ÖDEME YAPMIŞ DAHİ OLSALAR SAĞLIK RAPORU OLMADAN TESİSE GİRİŞ YAPAMAYACAKLARDIR. (Stüdyoda sağlık raporu gerekli değildir.)

Yukarıda izlemiş olduğunuz aşamalarla artık kendinize ait bir sayfa oluşturdunuz ilerleyen zamanda belirlemiş olduğunuz şifre ile seans başlangıç ve bitiş tarihlerinizi, tesise kaç kez giriş yaptığınızı devamsızlığınız olup olmadığını bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. Yaz dönemi seans başlangıcı 19.06.2018’dir.

Acıbadem yüzme havuzu sayfasına ulaşmak için tıklayın.

 

 

Sayfayı Paylaş
Kapat

Şerdil Dara ODABAŞI

Kadıköy Belediye Başkanı