2019 Yılı Üniversite Stajı Başvuru Sonuçları

 2019 Yılı Üniversite Stajı Başvuru Sonuçları

ASIL LİSTE


AŞAĞIDA İSİMLERİ YER ALAN ÖĞRENCİLERE KAYIT SÜRECİYLE İLGİLİ BİLGİLERİ İÇEREN E-POSTA 29 NİSAN İLE 03 MAYIS 2019 TARİHLERİ ARASINDA GÖNDERİLECEKTİR

SIRA NO AD SOYAD 
1 Abdullah GÜL
2 Ahmet GELTURAN
3 Ahmet MENGİR
4 Aleyna CÜCÜ
5 Anıl BOZTANCI
6 Arzu ALİOĞLU
7 Aslı ARDA 
8 Aslı Nur KARAHAN
9 Aslıhan BEKTAŞ
10 Aybüke AKÇAY
11 Bahadır DARI
12 Batuhan MUTLU
13 Berkant NARMAN
14 Betül GÜLLER 
15 Buse DOĞAN
16 Büşra YÜKSEL
17 Canan EKİCİ
18 Cansel YILMAZ
19 Cansu KULAKSIZ
20 Ceren BOZUKLU
21 Ceren TOPCUOĞLU
22 Çağla YAŞAYANCAN
23 Damla BOZTÜRK
24 Damla MİNKARA
25 Daniyel  YALU
26 Demet ÇETİN
27 Dicle BABA
28 Dilara ORAL
29 Duygu Asena AĞCA 
30 Ece ÖZYAŞLI
31 Egemen GÜLER
32 Elif Başak NAZLI
33 Elif EREN 
34 Elif KABAOĞLU
35 Emine GÜNGÖR
36 Emre DENİZ
37 Ertan YALÇIN
38 Esma Mert
39 Esra AHMETEFENDİOĞLU
40 Esra ÇELİKKOL
41 Fatmanur DÜLGER 
42 Gizem Simge DEMİRCAN
43 Gonca Melis ŞİMŞEK
44 Gürkan ERGİN
45 Güven YENERSOY
46 Hakan OGAN
47 Haktan MUTLU
48 Hazal GÖKYILDIZ 
49 İrem ALOÇ 
50 İrem KÜÇÜKYÖRÜ
51 İrem Nur ÖZSEVİM
52 Kübra GÜNEYLİ 
53 Lütfiye Özden YILDIRIM
54 Mehmet Can ARISOY
55 Mehmet KUTUROĞLU
56 Mehmet Yiğit KUŞAKSIZ 
57 Melih SAKIZ 
58 Melike Zehra YALMAN
59 Melisa AKBULUT
60 Mert KÜÇÜK 
61 Mert ŞİŞLİ
62 Merve ÇETİN
63 Merve KAVİ
64 Merve ÖZTÜRK
65 Merve Tokmak 
66 Metin Berk SÜER
67 Miray AKKUŞ
68 Muntasyır ALWAFI
69 Nevin DÜVEN
70 Nuray KARACA
71 Nurseda ŞİLFELER
72 Nursena YILMAZ
73 Olida GÖZLÜ
74 Onur SARIMEŞE
75 Övünç TEPE
76 Özden Kübra UĞURLU
77 Özge Deniz KARATAŞ 
78 Özge ŞAHİN
79 Özge TAŞDEMİR
80 Özlem CAM
81 Rabia GÖNEN 
82 Rezzan ÖZMEN
83 Salih HAN
84 Satınur BALLI
85 Seda Gül NAS 
86 Seda KAMA
87 Sedef KANDEMİR
88 Seldanur YALVAÇ
89 Selim VAROL
90 Sema MERT
91 Sema Nur BOZKAN
92 Semiha ÖZGÜL
93 Sena CUMURCU
94 Seray ÖZTÜRK
95 Sevilay KARAKETİR
96 Seydi ÇIPLAK
97 Sibel BAZ
98 Sinem DURUKAN 
99 Sümeyye SAĞIR
100 Şeyma SAVAŞ
101 Şeyma Zeynep YILDIRIM 
102 Şükran AKTAŞ
103 Tuna MORKOÇ
104 Umut ATEŞ
105 Vildan KESKİN 
106 Yağmur TAŞDEMİR
107 Yaren TÜRKMEN
108 Yaren YOLUK
109 Yasemin ÇELİK 
110 Yasin KARACA 
111 Yunus UZUN
112 Yücelhan DANALI
113 Zehra Sultan SOYTÜRK
114 Zemzem ÇELİK
115 Zeynep Merve URTAÇ
   

 

YEDEK LİSTE 

AŞAĞIDA İSİMLERİ YER ALAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE,

ASIL LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN ÖĞRENCİLERİN YERLEŞTİRMESİ YAPILDIKTAN SONRA 07 -10 MAYIS 2019 TARİHLERİ ARASINDA YEDEK LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR.

SIRA NO  AD SOYAD
1 Akın KARA
2 Berfin AYDIN
3 Cansu ESKİOCAK
4 Cansu KARAGÜL
5 Derya TOPAL
6 Dilan AYDIN
7 Esra AKMEN
8 Hasret DEMİRCİ
9 Hazal ÜRÜNVER
10 İdil İrem AVŞAR
11 İlker SAÇARLAR
12 İrem Nur YILMAZ 
13 Nurseli KURTOĞLU
14 Sena Nur ALİCİK
15 Sena Serra ÖZDEN
16 Serenay YAZICI
17 Sıla METİN
18 Umut BALKAYA
19 Yağmur MELEKOĞLU
20 Yunus Anıl DURALİ 


Sayfayı Paylaş
Kapat

Şerdil Dara ODABAŞI

Kadıköy Belediye Başkanı