2019 Yılı Üniversite Stajı Başvuru Sonuçları
ASIL LİSTE
AŞAĞIDA İSİMLERİ YER ALAN ÖĞRENCİLERE KAYIT SÜRECİYLE İLGİLİ BİLGİLERİ İÇEREN E-POSTA 29 NİSAN İLE 03 MAYIS 2019 TARİHLERİ ARASINDA GÖNDERİLECEKTİR
SIRA NO | AD SOYAD |
1 | Abdullah GÜL |
2 | Ahmet GELTURAN |
3 | Ahmet MENGİR |
4 | Aleyna CÜCÜ |
5 | Anıl BOZTANCI |
6 | Arzu ALİOĞLU |
7 | Aslı ARDA |
8 | Aslı Nur KARAHAN |
9 | Aslıhan BEKTAŞ |
10 | Aybüke AKÇAY |
11 | Bahadır DARI |
12 | Batuhan MUTLU |
13 | Berkant NARMAN |
14 | Betül GÜLLER |
15 | Buse DOĞAN |
16 | Büşra YÜKSEL |
17 | Canan EKİCİ |
18 | Cansel YILMAZ |
19 | Cansu KULAKSIZ |
20 | Ceren BOZUKLU |
21 | Ceren TOPCUOĞLU |
22 | Çağla YAŞAYANCAN |
23 | Damla BOZTÜRK |
24 | Damla MİNKARA |
25 | Daniyel YALU |
26 | Demet ÇETİN |
27 | Dicle BABA |
28 | Dilara ORAL |
29 | Duygu Asena AĞCA |
30 | Ece ÖZYAŞLI |
31 | Egemen GÜLER |
32 | Elif Başak NAZLI |
33 | Elif EREN |
34 | Elif KABAOĞLU |
35 | Emine GÜNGÖR |
36 | Emre DENİZ |
37 | Ertan YALÇIN |
38 | Esma Mert |
39 | Esra AHMETEFENDİOĞLU |
40 | Esra ÇELİKKOL |
41 | Fatmanur DÜLGER |
42 | Gizem Simge DEMİRCAN |
43 | Gonca Melis ŞİMŞEK |
44 | Gürkan ERGİN |
45 | Güven YENERSOY |
46 | Hakan OGAN |
47 | Haktan MUTLU |
48 | Hazal GÖKYILDIZ |
49 | İrem ALOÇ |
50 | İrem KÜÇÜKYÖRÜ |
51 | İrem Nur ÖZSEVİM |
52 | Kübra GÜNEYLİ |
53 | Lütfiye Özden YILDIRIM |
54 | Mehmet Can ARISOY |
55 | Mehmet KUTUROĞLU |
56 | Mehmet Yiğit KUŞAKSIZ |
57 | Melih SAKIZ |
58 | Melike Zehra YALMAN |
59 | Melisa AKBULUT |
60 | Mert KÜÇÜK |
61 | Mert ŞİŞLİ |
62 | Merve ÇETİN |
63 | Merve KAVİ |
64 | Merve ÖZTÜRK |
65 | Merve Tokmak |
66 | Metin Berk SÜER |
67 | Miray AKKUŞ |
68 | Muntasyır ALWAFI |
69 | Nevin DÜVEN |
70 | Nuray KARACA |
71 | Nurseda ŞİLFELER |
72 | Nursena YILMAZ |
73 | Olida GÖZLÜ |
74 | Onur SARIMEŞE |
75 | Övünç TEPE |
76 | Özden Kübra UĞURLU |
77 | Özge Deniz KARATAŞ |
78 | Özge ŞAHİN |
79 | Özge TAŞDEMİR |
80 | Özlem CAM |
81 | Rabia GÖNEN |
82 | Rezzan ÖZMEN |
83 | Salih HAN |
84 | Satınur BALLI |
85 | Seda Gül NAS |
86 | Seda KAMA |
87 | Sedef KANDEMİR |
88 | Seldanur YALVAÇ |
89 | Selim VAROL |
90 | Sema MERT |
91 | Sema Nur BOZKAN |
92 | Semiha ÖZGÜL |
93 | Sena CUMURCU |
94 | Seray ÖZTÜRK |
95 | Sevilay KARAKETİR |
96 | Seydi ÇIPLAK |
97 | Sibel BAZ |
98 | Sinem DURUKAN |
99 | Sümeyye SAĞIR |
100 | Şeyma SAVAŞ |
101 | Şeyma Zeynep YILDIRIM |
102 | Şükran AKTAŞ |
103 | Tuna MORKOÇ |
104 | Umut ATEŞ |
105 | Vildan KESKİN |
106 | Yağmur TAŞDEMİR |
107 | Yaren TÜRKMEN |
108 | Yaren YOLUK |
109 | Yasemin ÇELİK |
110 | Yasin KARACA |
111 | Yunus UZUN |
112 | Yücelhan DANALI |
113 | Zehra Sultan SOYTÜRK |
114 | Zemzem ÇELİK |
115 | Zeynep Merve URTAÇ |
YEDEK LİSTE
AŞAĞIDA İSİMLERİ YER ALAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE,
ASIL LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN ÖĞRENCİLERİN YERLEŞTİRMESİ YAPILDIKTAN SONRA 07 -10 MAYIS 2019 TARİHLERİ ARASINDA YEDEK LİSTEDE İSİMLERİ BULUNAN ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR.
SIRA NO | AD SOYAD |
1 | Akın KARA |
2 | Berfin AYDIN |
3 | Cansu ESKİOCAK |
4 | Cansu KARAGÜL |
5 | Derya TOPAL |
6 | Dilan AYDIN |
7 | Esra AKMEN |
8 | Hasret DEMİRCİ |
9 | Hazal ÜRÜNVER |
10 | İdil İrem AVŞAR |
11 | İlker SAÇARLAR |
12 | İrem Nur YILMAZ |
13 | Nurseli KURTOĞLU |
14 | Sena Nur ALİCİK |
15 | Sena Serra ÖZDEN |
16 | Serenay YAZICI |
17 | Sıla METİN |
18 | Umut BALKAYA |
19 | Yağmur MELEKOĞLU |
20 | Yunus Anıl DURALİ |